گواهینامه‌ها و تاییدیه‌های زایکوسیل
صفحه نخست/درباره محصول/گواهینامه‌ها
تاییدیه‌ها و گواهینامه‌های معتبر برای محصولات معتبر

چرا باید محصولات دارای تاییدیه خرید؟

به علت ازدیاد محصولات موجود در حوزه آب‌بندی و آبگریزی مصالح ساختمانی، شناخت محصول خوب از بد خیلی سخت شده است. موضوع شناخت محصول و کیفیت آن در حوزه محصولات نانو سخت‌تر خواهد شد؛ چراکه شاید بتوان از روی تجربه کیفیت و کارای ماده را تشخیص داد، اما نمی‌توان به راحتی در رابطه با نانو بودن آن اظهار نظر کرد.

هم‌اکنون صدها نام و برند در حوزه عایق‌های ضدآب و آب‌بند ایران موجود هستند که هر کدام ادعاهای مختلفی را در رابطه با شاخص‌های کیفی خود مطرح می‌کنند و مخاطب به حق نمی‌تواند به‌راحتی فرق ادعای درست و نادرست را تشخیص دهد. مشتری غافل از این‌که یک محصول مطابق مشخصات فنی و کیفی خود عمل نمی‌کند، آن را در پروژه ساختمانی استفاده کرده و بعد از اجرا و یا حتی چند سال پس از آن متوجه می‌شود که ماده کارایی ادعا شده را ندارد!

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای خرید محصول از تاییدیه‌ها و گواهینامه‌های فنی و کیفی آن محصول اطمینان کافی را کسب کنید. زایکوسیل نیز این اطمینان را به شما می‌دهد که طبق آزمایشات تخصصی اخذ شده عملکرد مطلوبی خواهد داشت. علاوه بر این وجود بسته‌بندی اصلی و یکسان زایکوسیل در سراسر کشور و احتمال تقلبی بودن آن را کاهش می‌دهد.