سایر محصولات ضدآب‌سازی و آب‌بندی
صفحه نخست/سایر محصولات
ما به نیازهای مشتریانمان احترام می‌گذاریم

سایر محصولات ضدآب‌سازی و آب‌بندی

شاید وقتی در قسمت‌های مختلف بارها و بارها از سیستم کامل ضدآب‌سازی و آب‌بندی با فناوری نانو نام می‌بریم، برای شما این ابهام بوجود بیاید که چرا وقتی زایکوسیل و محصولات مکمل آن یک مجموعه کامل هستند ولی باز هم سایر محصولات ضدآب‌سازی و آب‌بندی از طرف شرکت اکسیر شرق ارائه می‌شوند؟

پاسخ این ابهام به حق شما اینست که؛ طیف گسترده‌ای از مشتریان با خواسته‌ها و اولویت‌های متفاوت با شرکت اکسیرشرق در ارتباط هستند. گاهی اوقات مصرف‌کننده تمایل دارد یک قابلیت خاص در پروژه خود داشته باشد؛ برای مثال براق کردن سطح آب‌بند. یا هزینه ماده برای مشتری نسبت به طول مصرف صرفه اقتصادی ندارد و چندین مورد دیگر. در چنین مواردی شرکت به عنوان تامین کننده محصولات با فناوری بالا در حوزه ضدآب‌سازی و آببندی و همچنین مورد اعتماد کاربران؛ سایر محصولات این حوزه از بازار را با وسواس بالا انتخاب کرده و طبق خواسته و نیاز مشتری در اختیار ایشان قرار می‌دهد.

لیست سایر محصولات

پرایمکس؛ پلیمر 100% اکریلیک آب‌بند

پرایمکس (Primex)

یک کوپلیمر صد درصد اکریلیک است که پس از مخلوط شدن با ماسه بادی و سیمان یک پوشش مقاوم در برابر آب ایجاد کرده و با پر کردن منافذ سطح از تخلخل آن می کاهد.

نانولوتکس (NanoLotex)

نانو لاتکس محصولی آبگریز کننده و تولید شده بر اساس فناوری نانو می‌باشد که خاصیت آبگریزی فوق العاده‌ ای را به نمای ساختمان می‌دهد.

نانوسیلکس (NanoSilex)

نانوسیلکس بر پایه رزین‌های سیلیکونی ساخته شده است و دارایی خاصیت مقاومت در برابر نفوذ آب، گرد و غبار و آلودگی‌ها می‌باشد.

بیتوسیلکس (BituSilex)

بیتوسیلکس محصولی بر پایه قیر پلیمری، سر اجرا و بدون نیاز به هیچ‌گونه حلال است که برای آب‌بندی سطوح سیمانی، فلزی و تعمیر ایزوگام استفاده می‌شود.

الاستوفلکس (ElastoFlex)

الاستوفلکس به منظور ایجاد یک غشای پلیمری یکپارچه و الاستومریک روی سطوح بتنی و سیمانی که قبلا با زایکوسیل ضدآب شده‌اند به کار می‌رود.