محصولات مکمل زایکوسیل
صفحه نخست/محصولات مکمل
چرا محصولات مکمل؟

زیرا زایکوسیل قابلیت تنفس سازه را حفظ می‌کند!

در مجموع حفظ قابلیت تنفس در بسیاری از عملیات‌های ضدآب‌سازی مزیت کلیدی می‌باشد و علت آن هم نانومقیاس بودن زایکوسیل است. این خصوصیت در حفاظت سطوح بیرونی سازه‌ها مانند نمای ساختمان، بدنه پل‌ها، جداول بتنی، موزاییک، سنگ‌فرش و ... در برابر نفوذ و نم‌زدگی آب، شوره زدن، کثیفی، جلبک زدن و ... کاربرد ویژه‌ای دارد.

اما در آب بندی، ایزولاسیون و عایق‌کاری رطوبتی این ویژگی باید از بین برود تا راه نفوذ مولکول‌های نانویی آب کاملا بسته شود و اصطلاحا سازه آب‌بند گردد. ضمن این‌که گاهی اوقات بایستی ایرادهای ساختاری سازه مانند ترک‌های ریز و درشت برطرف شوند و یا در پروژه‌ای ممکل است فشار آب بیش از حد معمول و یا بصورت منفی (فشار آب از سطح داخلی به بیرون) باشد؛ که در این‌جا محصولات مکمل زایکوسیل به کمک ما می‌آیند.

محصولات مکمل زایکوسیل

زایکوپریم (Zycoprime)

یک کوپلیمر صد درصد اکریلیک است که پس از مخلوط شدن با ماسه بادی و سیمان یک پوشش مقاوم در برابرآب ایجاد کرده و با پر کردن منافذ سطح از تخلخل آن می کاهد.

الاستوبار (Elastobar)

الاستوبار به منظور ایجاد یک غشای پلیمری یکپارچه و الاستومریک روی بتن به کار می رود. این محصول ترک های ریز و درشت و نیز حفره ها را پر می کند.

کلدباند (ColdBond)

چسب کاشی و سنگ، هم چنین ممانعت از ایجاد ترک در محل اتصال درز سرد

زایکوباند (Zycobond)

زایکوباند یک امولسیون کوپلیمر اکریلیک نانو است که به عنوان ماده پیوند دهنده سطح زایکوسیل خورده با بتن، سیمان و ... مورد استفاده قرار می گیرد.