موارد مصرف و آموزش
صفحه نخست/کاربردها و آموزش
کامل‌ترین محصول بازار عایق‌های رطوبتی برای نیازهای شما

کاربردهای زایکوسیل

زایکوسیل مجموعه کاملی از راه‌کارهای عایق‌کاری رطوبت بصورت نانو را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد و می‌توان از آن به عنوان کامل‌ترین محصول بازار در این زمینه نام برد. موارد مصرف زایکوسیل بسیار متنوع بوده و از مصارف خانگی تا مصارف انبوه و تخصصی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در این بخش علاوه بر معرفی کاربردهای این عایق رطوبت نانو، به واسطه دانش فنی و اجرایی بلندمدت، آموزش و نکات اجرایی متناسب با آن معرفی می‌گردد. لازم به توضیح است که تمامی آموزش‌ها توسط متخصص امر تهیه شده است.

آب بندی، رفع نم و رطوبت سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه

همیشه یکی از بدترین خبرها نم زدن سرویس بهداشتی و یا حمام منزل در حال سکونت است. دردسر کندن کف سرویس، گرد و خاک بنایی، هزینه‌های بالا و ... در لحظه از جلوی چشم ما عبور می‌کند. اما نیاز به نگرانی نیست! تکنولوژی نانو زایکوسیل راه‌حلی ساده، ارزان و کم دردسر برای شما دارد.

مشاهده راهکار و آموزش  

محافظت بندکشی سرامیک‌ها در برابر کثیفی و جرم‌گرفتگی

حتما برای شما هم پیش آمده است که برای خلاص شدن از کثیفی و چرک گرفتگی بندکشی (سیمان سفید بین سرامیک‌ها) با مواد شوینده مختلف ساعت‌ها به جان کف سرویس‌بهداشتی، حمام، آشپزخانه و حتی پذیرایی افتاده باشید. باز هم زایکوسیل برای حل این مشکل راه‌حلی شگفت‌انگیز دارد.

مشاهده راهکار و آموزش  

آب‌بندی و رفع نم تراس، بالکن و ایوان

اگر تراس، بالکن و یا ایوان ساختمان شما در معرض باران قرار می‌گیرد و یا شستشوهای پی‌درپی در آن دارید؛ برای آب‌بندی زیرسازی آن و همچنین محافظت از آن در برابر کثیفی‌های ناشی از آب و گردو خاک، می توانید با اطمینان خاطر از مجموعه محصولات زایکوسیل استفاده کنید.

مشاهده راهکار و آموزش  

محافظت نمای سنگی، سیمانی و آجری ساختمان در برابر باران و کثیفی

به جرات می‌توان گفت یکی از محبوب‌ترین، با کیفیت‌ترین و ارزان‌ترین محصولات محافظت از نما زایکوسیل است؛ که با ویژگی منحصربه‌فرد نانویی خود قابلیت تنفس سازه را حفظ می‌کند. با اطمینان خاطر از زایکوسیل برای ضدآب‌سازی نمای ساختمان خود استفاده کنید؛ لباس ساختمان شما هرگز کثیف نخواهد شد!

مشاهده راهکار و آموزش  

جلوگیری و رفع شوره نماهای آجرنسوز

شوره شوره شوره! چیزی که هر بار تمیزش می‌کنید باز دوباره از سطح بیرون می‌زند و ظاهر نمای ساختمانی را که چندین میلیون برای آن هزینه کرده‌اید را خراب می‌کند. فرقی ندارد سطح شما سنگی، سیمانی و یا آجری باشد؛ معمولا ریشه شوره‌زدگی از یک منشا است که زایکوسیل آن را به راحتی و اقتدار زمین می‌زند.

مشاهده راهکار و آموزش  

محافظت از کف پارکینگ در برابر نفوذ آب و کثیفی

پارکینگ‌ها معمولا محل عبور و مرور وسایل نقلیه هستند و دوده، ذرات ریز لاستیک، گرد و خاک و ... کف آن‌ها را پُر می‌کند و با اولین باران و آب به سطح نفوذ کرده و کم‌کم ظاهر پارکینگ را کثیف می‌کند. زایکوسیل با خاصیت نانویی خود تا حد زیادی از کثیفی کف پارکینگ جلوگیری می‌کند و راه‌حل مناسبی برای جلوگیری لک‌های روغن هست.

مشاهده راهکار و آموزش  

ضدآب سازی سطوح افقی آبگیر از تخریب ناشی از یخ‌زدگی آب

سیکل یخ زدن و ذوب شدن آب همیشه برای مصالح ساختمانی در فضای باز دردسر ایجاد می‌کند. فرض کنید محلی را در بیرون ساختمان در فصل سرما شسته‌اید؛ مسلما آب به منافذ ریز سطح نفوذ می‌کند و ممکن است شب یخ بزند و این اولیه سیکل برای ایجاد خرابی و ترکیدگی سطحی در آن محل است.

مشاهده راهکار و آموزش  

عایق کاری رطوبتی و ایزولاسیون پشت بام

ایزوگام و قیرگونی نام‌های آشنای صنعت آب‌بندی هستند و سال‌ها بی‌رقیب بوده‌اند. اما با ورود محصولات نانو به بازار و نیازمندی‌های جدید ساخت‌وساز از اقتدار آن‌ها کاسته شده است. در نگاه اول به نظر می‌رسد هزینه آن‌ها پایین‌تر است؛ اما در واقع این‌طور نیست و وقتی همه مزیت‌ها را در کنار هم مقایسه می‌کنیم، نظرتان عوض می‌شود.

مشاهده راهکار و آموزش  

آب بندی زیرسازی و ضدآب‌سازی بندکشی‌های آبنما و باغچه

آب‌نما و باغچه در ساخت و سازهای جدید چه در محیط داخلی ساختمان‌ها و چه در محیط بیرون آن‌ها برای زیباسازی استفاده می‌شوند. اما خطر نشت آب و دردسرهای آب‌بندی آن مارا از ساخت آن‌ها منصرف می‌کند. امروز زایکوسیل اینجاست تا بتوانید بدون هیچ دغدغه‌ای آبنما و باغچه خود را بسازید.

مشاهده راهکار و آموزش  

آب‌بندی و ایزولاسیون کامل استخر، سونا و جکوزی

از تخصصی‌ترین و حرفه‌ای ترین موارد مصرف زایکوسیل آب‌بندی و ایزولاسیون کامل انواع استخر، سونا و جکوزی است. زایکوسیل به همراه محصولات مکمل راهکاری قطعی برای رفع مشکلات نشت آب سخت‌ترین سازه‌ها در این دسته است؛ جایی که دیگر کاری از دست راه‌حل‌های سنتی مثل ایزوگام برنمی‌آید. البته مقرون به صرفه!

مشاهده راهکار و آموزش  

محافظت از سطوح بتنی روگذرها و زیرگذرها در برابر کثیفی و نفوذ آب

نمای سازه‌های شهری از جمله مواردی هستند که در زیبایی فضای شهر تاثیر به‌سزایی دارند. چند سالی هست که دیگر پل‌ها، زیرگذرها و سازه‌های بتنی جای خود را در شهرها باز کرده‌اند. اما چه حیف که شهرداری‌ها و پیمانکاران به جای هزینه‌های گزاف سالانه مرمت و نظافت این سطوح؛ یکبار برای همیشه از آن جلوگیری نمی‌کنند!

مشاهده راهکار و آموزش  

عایق‌کاری رطوبتی و آب بندی کامل تونل ها با بدنه بتنی

تونل‌های درون شهری و برون شهری از سازه‌های استراتژیک هر کشور هستند که به واسطه آن‌ها گره‌های ترافیکی باز می‌شوند و مسدود شدن آن‌ها می‌تواند آسیب‌های زیادی را وارد کند. در این زمینه هم برای آب‌بندی و رفع نم زیرساخت و هم برای حفظ زیبایی ظاهری تونل در برابر صدمات آب، می‌توان از زایکوسیل استفاده کرد.

مشاهده راهکار و آموزش  

محافظت از سطوح جدول‌های بتنی و سیمانی از کثیفی و تخریب آب

خیلی از ماها شاهد بازسازی جداول بتنی کنار خیابان‌ها که بر اثر نفوذ آب و سیکل یخ‌زدن و ذوب شدن آب تخریب شده‌اند و یا به علت نفوذ دوده، روغن و خاک به وسیله آب کثیف شده‌اند بوده‌ایم. فناوری نانو زایکوسیل راهکاری ارزان، دائمی و ساده برای جلوگیری از این اتلاف هزینه است!

مشاهده راهکار و آموزش  

آب بندی و رفع نم و رطوبت چاله آسانسور

چاله آسانسور به علت حساس بودن تاسیسات آسانسور از جمله مواردی است که اگر در معرض نفوذ آب باشد، باید به هر طریقی راه نفوذ آب را به آن بست تا از آسیب رسیدن به آسانسور و ایجاد هزینه‌های زیاد برای ما جلوگیری کرد. زایکوسیل دیواره‌های بلند چاله آسانسور را به چالش آب‌بندی کامل دعوت می‌کند.

مشاهده راهکار و آموزش  

آب بندی و ایزولاسیون دیوار برشی و دیوار حائل

باز هم ارتفاع و باز هم نیاز به آب‌بندی و عایق‌کاری رطوبت! متخصصان امر به خوبی می‌دانند که چه مشکلات زیادی برای ایزولاسیون سازه‌های بلند با سیستم‌های سنتی مثل ایزوگام وجود دارد. که البته زایکوسیل و محصولات تکمیلی با هزینه‌ای منطقی راهکار مطمئنی برای رفع این مشکلات ارائه می‌کند.

مشاهده راهکار و آموزش  

عایق کاری رطوبتی کف موتورخانه و تاسیسات ساختمان

سازه و اتاق موتورخانه و تاسیسات ساختمان‌ها به علت وجود سیستم‌های حساس بایستی از آب و مشکلات نفوذ آب در امان بمانند؛ اما معمولا حرارت و رطوبت بالا در این محل‌ها باعث می‌شود سیستم‌های آب‌بندی پوششی دچار اشکال شوند. اما عایق نانوی رطوبت زایکوسیل در واکنش با سطح جزئی از آن شده و دیگر جدا نمی‌شود.

مشاهده راهکار و آموزش  

آب بندی و ایزولاسیون کامل گودهای ساختمانی (فشار منفی آب)

گودبرداری‌های ساختمانی برای ساخت طبقات منفی ساختمان علاوه بر چالش پایداری سازه درگیر چالشی جدی به با نام نفوذ و نشت آب‌های زیرزمینی به درون گود روبرو هستند که مطلقا سیستم‌های سنتی و پوششی نمی‌توانند این مشکل را با اقتدار و ثبات مانند فنانوری نانو زایکوسیل برطرف کنند.

مشاهده راهکار و آموزش  

آب بندی و ایزولاسیون کامل مخازن نگهداری آب و فاضلاب

مخازن آب و فاضلاب بتنی نیاز دارند برای عملکرد صحیح به سیستم آب‌بندی و ایزولاسیون مطمئن نیاز دارند. سیستم‌های سنتی و پوششی مثل ایزوگام و رنگ‌های اپوکسی به دلیل ممکن است از سازه جدا شده و باعث نشت آب شوند. اما زایکوسیل جزئی از سطح شده و اطمینان 100% آببندی را برای شما فراهم می‌کند.

مشاهده راهکار و آموزش  

آبگریزی سازه‌های سفالی و گلی جهت محافظت از آثار باستانی

محافظت و مرمت آثار باستانی خشتی، سفالی و گِلی یکی از کاربردهای تخصصی و ظریف زایکوسیل می‌باشد که تایید کارشناسان این حوزه را به همراه دارد. زایکوسیل علاوه محافظت در برابر آسیب‌های رطوبت، از زیبایی و کثیف شدن اثر تاریخی جلوگیری کرده و هیچگونه تغییر ظاهری مثل براقی یا ماتی روی سطح ایجاد نمی‌کند.

مشاهده راهکار و آموزش  

ضدآب سازی و آب‌بندی گنبد مساجد و امام‌زاده‌ها

حفظ بناهای مذهبی مثل گنبد مساجد در برابر آسیب‌های آب یکی از امور پرکاربرد زایکوسیل است که معمولا به دلیل شکل ظاهری گنبدها سهولت اجرایی دارد. ضمن این‌که گنبدهایی که دچار نم‌زدگی هستند را می‌توان بدون تخریب ضدآب کرد و عایق رطوبت نانوی زایکوسیل را استفاده کرد.

مشاهده راهکار و آموزش