۰۵۱ - ۳۶۶۶ ۲۰۲۰

اطلاعات و مشاوره رایگان

info@exirshargh.com

شرکت اکسیرشرق نماینده انحصاری ایران
نیاز به راهنمایی دارید؟

در صورت داشتن هرگونه سوال و یا نیاز به مشاوره می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

شرکت اکسیر شرق
نماینده انحصاری زایکوسیل در ایران

خدمات ضدآب سازی و محافظت سطوح

شامل محافظت دائمی کلیه سطوح بتنی، سیمانی، سنگی، آجری و... درساختمان ها و سازه ها دربرابر صدمات جذب آب در نتیجه پیشگیری ورفع صدمات ظاهری وساختاری مثل شوره، قارچ و کثیف شدگی، کربنات شدگی، یخ زدگی، یون کلروسیلیکات قلیایی.


لباس زیبای ساختمان خود را همواره تمیز و پاک نگاه دارید

نمای ساختمان یکی از مهمترین ارکان یک پروژه معماری بوده و همواره مورد توجه سازندگان است. نمای ساختمان نه تنها پوشش مناسبی برای زیبایی یک بناست بلکه دقیقا نقش لباس را برای یک پروژه معماری ایفا می کند. از ظاهر ساختمان می توان نوع معماری و حتی کارکرد آن را پیش بینی کرد.

در واقع نمای ساختمان جزیی از یک کل است که فضای شهری نام دارد. اگر بنایی به شکلی زیبا طراحی شده باشد، روی کل شهر تاثیر می‌گذارد و اگر به شکلی ناهمگون درآمده باشد، این مورد را به کل شهر جاری خواهد کرد . در هر صورت نماسازی از اهمیت خاصی در یک پروژه معماری برخوردار است. نمای ساختمان اولین قسمتی  است که در برابر عوامل جوی شدید قرار دارد و به همین دلیل باید در انتخاب مصالح مورد استفاده، دقت کافی و لازم صورت گیرد تا علاوه بر داشتن نمایی زیبا، کل بنا نیز از عوامل تاثیرگذار جوی در امان باشد.

آجر، سنگ و سیمان عمده مصالح بکار رفته در نماهای ساختمانی هستند که به دلیل تخلخل و وجود گروه های هیدروکسیل در سطحشان تمایل زیادی به جذب آب دارند. جذب آب زمینه را برای ایجاد آسیب هایی همچون فرسایش، ترک و پوسیدگی را فراهم می کند. بخارآب، نور خورشید، عوامل جوی، گرد و خاک، آلودگی مواد عالی، تغییرات دمایی، اشعه UV گذر زمان و... همه جزء عوامل اصلی تخریب و فرسودگی مصالح بکار رفته در نمای ساختمانها هستند.

عایق کردن، ضدآب کردن، آب بندی کردن و یا محافظت نانو تکنولوژی از سطح مصالح در برابر صدماتی که جذب آب از نظر ظاهری و یا ساختاری به آنها وارد می کند از طراحی و ساخت خود نما کم اهمیت تر نیست. هم اکنون با استفاده از فناوری نانو زایکوسیل این امکان فراهم شده تا با هزینه ای کم و بسیارآسان این نماهای زیبا را برای سالها پاک و تمیز و سالم نگهداری کرد. تکنولوژی نانو زایکوسیل آخرین وبروزترین محصول محافظ نماست که در نوع خود منحصر بفرد و دارای خصوصیات ویژه ای است.